В яку пору року починати навчатися водінню автомобілем?

Серед водіїв можна часто можна почути вислів: «Якщо ти вчився водити взимку, ти вже класний водій». Так, в цьому є частка правди, адже взимку водій вчиться долати більше перешкод. Однак, навчання в зимовий період пов'язане з низкою ризиків:

obuchenie-vozhdeniya
  • можливий занос на обледенілому дорожньому покритті під час виконання маневрів, таких як поворот, зупинка, початок руху.
  • ймовірність буксування коліс у зв'язку з підвищеним сніговим покриттям.
  • підвищена ймовірність дорожньо-транспортних пригод з вини занадто сміливих водіїв, які не враховують погоду.

У зв'язку з цим навчання приділяється значно менше часу і як наслідок учень отримує недостатньо практики і, як наслідок, після отримання прав, деякі прийоми водіння змушений освоювати самостійно.

З іншого боку, навчання взимку відразу готує до екстремальних ситуацій, виховує уважність і відповідальність. Навчання восени загрожує великою кількістю дощів (а значить – слизьких доріг), туманів, що теж ускладнює виконання деяких вправ. Якщо ж вибрали річний або весняний період, то ви отримаєте максимально нейтральний досвід навчання.

Коли йти вчитися водінню автомобілем вибирати вам, враховуючи особливості дорожніх умов і вашого бажання знайти ті чи інші навички. Але можна з упевненістю сказати, що краще вчитися в більш ранньому віці, а також приділити багато уваги пошуку автошколи – в Києві чи в будь-якому іншому місті України. Саме якість школи водіння визначить рівень вашого навчання.