Блог

Забобони про жінок за кермом

Існує стереотипна думка про те, що жінка апріорі не може бути хорошим водієм і на дорозі в усьому поступається чоловікам. Необхідно розібратися справедливо чи таку думку, для цього розглянемо причини, які сформували таку думку, і наскільки воно справедливо.

Continue reading Забобони про жінок за кермом

В яку пору року починати навчатися водінню автомобілем?

Серед водіїв можна часто можна почути вислів: «Якщо ти вчився водити взимку, ти вже класний водій». Так, в цьому є частка правди, адже взимку водій вчиться долати більше перешкод. Однак, навчання в зимовий період пов'язане з низкою ризиків:

Continue reading В яку пору року починати навчатися водінню автомобілем?

Якщо ви готуєтесь стати… водієм :)

Привіт! Якщо читаєте цю статтю, значить, ви перебуваєте у дещо схвильовану та азартному стані – готуєтесь стати водієм. Зараз всі ваші думки обертаються довкола лише одного питання – «чи здам я на права?» Не заперечите, якщо і тут вам вже всоте скажуть, що «Так! Здаси!»? Справді, якщо б це було не під силу, то повірте, за 2,5 місяці ви б не збирали лайки і привітання у Facebook за ваше фото на новоспеченому посвідченні водія.

Continue reading Якщо ви готуєтесь стати… водієм :)

Як і навіщо здавати іспити в ДАІ (територіальному сервісному центрі) без допомоги?

Всі задаються питанням, чи потрібно платити за іспити при отриманні прав? Багатьом здається, що здобути права без хабара – надзвичайно складне, але мало хто замислюється, що є ще один іспит, є також ціна за помилку на дорозі, за яку можна заплатити життям.

Continue reading Як і навіщо здавати іспити в ДАІ (територіальному сервісному центрі) без допомоги?