Автошкола АГАТ - профессиональные курсы вождения

Автошкола Агат

Вже протягом 17 років Автошкола «Агат» є однією з найкращих автошкіл Києва.

Автошкола Агат - це високопрофесійні курси водіння з досвідченими інструкторами, серед яких багаторазові призери та переможці чемпіонатів України та м. Києва за майстерністю професійного водіння.

Уроки водіння в нашій автошколі допоможуть Вам придбати знання ПДР і стати впевненим водієм. Ми пишаємося тим, що серед наших випускників дуже великий відсоток успішності складання іспитів у Сервісному центрі(ДАІ).

Курси водіїв допоможуть Вам стати професіоналом водіння на будь-яких дорогах і в різних ситуаціях.

Курси водіння - теоретичні заняття

Теоретична частина на уроках водіння викладається на різних технічних засобах навчання та наочних матеріалах (макети вузлів і агрегатів авто, плакати з дорожніми знаками, дорожньою розміткою та позначеннями, навчальні книги і комп'ютерні програми).

Наші курси водіння дають можливість ознайомитися з пристроєм машини і принципом її роботи, а також можна "покрутити в руках" окремі деталі автомобіля, що сприяє кращому засвоєнню теоретичного матеріалу курсів.

Теоретичні заняття на курсах водіння проходять без монотонного читання лекцій. Ми робимо уроки водіння захоплюючими і цікавими для Вас. На уроках водіння ми завжди розглядаємо різні варіанти обстановки і ситуацій на дорогах, що б в будь-який момент Ви відчували себе впевнено за кермом свого авто і знали, як діяти в тій чи іншій ситуації. Вивчаючи кожне нове правило, Ви проживаєте його так, ніби Ви не просто відвідуєте курси водіння, а їдете за кермом свого автомобіля на дорогах Києва.

Практичні уроки водіння

Курси водіння в автошколі Агат проводяться на автомобілях зарубіжного автопарку:

• Hyundai Accent(АКПП),

• daewoo lanos(МКПП),

• mitsubishi lancer(МКПП).

• Hyundai Elantra(МКПП),

Виходячи з правил дорожнього руху, всі автомобілі автошколи оснащені додатковими педалями, що дозволяє інструкторові завжди підказати починаючому водієві, як чинити в тій чи іншій ситуації на дорозі.

Як тільки ви перший раз на уроці водіння сідаєте за кермо навчального автомобіля, ви відчуваєте невпевненість, але завдяки нашим досвідченим інструкторам ви зможете забути, що таке страх, боязнь і невпевненість на дорогах будь-якого міста.

Професіоналізм наших інструкторів настільки високий, що до кожного вони знаходять індивідуальний підхід. Немає шаблонів, так як кожна людина індивідуальна і навчається по-різному.

Наші уроки водіння різноманітні і цікаві. Для придбання більшого досвіду, інструктора підбирають несподівані маршрути з різними ситуаціями на дорогах.

Курси водіння в автошколі Агат проводяться за індивідуальним графіком занять, і Ви завжди зможете вибрати для себе зручний час.