ClickCease

Мото курси
Категорії “А, А1”

Реалізуйте свою мрію
Навчіться керувати мотоциклом,
мопедом чи моторолером
всього за один місяць

Онлайн курс

Вивчайте правила дорожнього
руху в будь-якому зручному
для вас місці

ДЕТАЛЬНІШЕ

Команда
ПРОФЕСІОНАЛІВ
У СВОЇЙ СТИХІЇ

Індивідуальний підхід до кожного студента –
інструктори школи “Агат” навчать навіть
самих невпевнених

НАЙВИГІДНІШІ
АКЦІЇ

При повній оплаті курсу –
+1 година водіння в подарунок

Дізнатися деталі

ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ
ІНСТРУКТОРСЬКОГО
МАЙСТЕРНОСТІ

Наші інструктори багаторазові
переможці змагань з інструкторської
майстерності серед автошкіл Києва

Ми на
телебаченні

Ми прагнемо популяризувати
вивчення правил дорожнього
руху серед населення

ДЕТАЛЬНІШЕ

Борщагівка
Булгакова 12

Оболонь
Вишгородська 12

Новобіличі
Наумова 35Б

Академмістечко
Ак. Єфремова 21А

Теремки
Кільцева дорога 3А

Нивки
Д. Щербаківського 68

Нивки
Івана Виговського 1

Вечірня група
Старт 12 жовтня

Вечірня група
Старт 26 жовтня

Вихідного дня
Старт 22 жовтня

Ранкова група
Старт 24 жовтня

Вечірня група
Старт 10 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 24 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Ранкова група
Старт 10 жовтня

Вечірня група
Старт 31 жовтня

Вихідного дня
Старт 29 жовтня

Ранкова група
Старт 4 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вечірня група
Старт 8 листопада

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 22 листопада

Вихідного дня
Старт 26 листопада

22+

Роки досвіду

12 000+

Успішно обучених
випускників

6

Філій на правому
березі Києва

автопарк та інструктори

Ще автомобілі

mitsubishi lancer x

Юрій Володимирович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Toyota Camry Hybrid

Вадим Олегович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Валентин Валерійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Андрій Михайлович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Skoda Octavia

Костянтин Георгійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Jetta

Олександр Михайлович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Mitsubishi Lancer X

Денис Валерійович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Fox

Дмитро Іванович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Citroen C4

Анна Олександрівна

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

оптимальний курс

Вартість курсу: 15 000 грн.

Підходить тим, хто має навички в керуванні автомобілем або посвідчення водія. Курс включає повний теоретичний курс + 20 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 19 зустрічей на АКПП. + внутрішній іспит

Розширений курс

Вартість курсу: 18 500 грн.

Рекомендовано новачкам, які не мають навичок керування автомобілем. Курс включає повний теоретичний курс + 30 зустрічей з водіння на МКПП або 29 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Максимальний курс

Вартість курсу: 22 500 грн.

Рекомендовано для тих, хто хоче отримати максимум навичок для безаварійної їзди по місту та успішного складання іспитів в ТСЦ. Курс включає повний теоретичний курс + 40 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 38 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Не прогав шанс
отримати годину занять
у подарунок!

Дізнатися деталі

Наші переваги

Чому варто вибрати автошколу “Агат”

Сплачуйте лише раз

У будь-який пакет навчання автошколи «Агат» вже включено вартість палива та необхідних навчальних посібників.

Розстрочка

Якщо ви не можете сплатити весь курс одразу, не відкладайте навчання. Ми завжди йдемо на зустріч та дозволяємо розрахуватися кількома платежами.

Інтенсивне навчання

Випускники автошколи «Агат» з першого дня самостійного керування повністю впевнені в собі: відчувають габарити авто, швидко аналізують ситуацію на дорозі, вміють застосовувати техніки захисного водіння.

Підтримуємо випускників

Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією, наприклад, при купівлі автівки або з приводу її ремонту. У нашому штаті працює професійний юрист, який підтримає вас у разі ДТП.

Індивідуальний підхід

Для нас важливо, щоб учні нашої школи почувалися максимально комфортно. Займаючись з викладачами «Агат», ви оціните першокласне обслуговування, дружну команду та персональний підхід до навчання.

Автошкола (Академмістечко, Київ) доступна для всіх: кожен з пакетів має на увазі повне проходження теорії, але різну кількість годин практики: 20, 30 або 40 зустрічей відповідно.

Ми завжди раді наполегливим учням. Якщо вам потрібні заняття понад базового курсу, скажіть про це вашому інструктору або менеджеру автошколи. Ми включимо додаткові години керування у ваш розклад.

Так, але лише за умови, що ви відвідали не більше п’яти занять.

У більшості випадків — 3 місяці або більше, якщо учневі потрібне додаткове відпрацювання технік з інструктором.

Автошкола (Київ, Академмістечко) вже включила ціну палива та навчальних матеріалів у вартість кожного з курсів.

Так звичайно! Для цього замовте зворотний дзвінок на цьому сайті. Для уточнення дат та ще кількох нюансів з вами зв’яжеться менеджер. А всі необхідні документи ми оформимо на першому занятті.

Завчасно отримайте довідку водія у приватній чи державній поліклініці. Також нам знадобиться копія вашого паспорта та дані про місце реєстрації.

Іспит в «Агаті» максимально наближений до реальних умов під час тестування у ТСЦ. Таким чином ми репетируємо цю подію, а також виявляємо можливі пробіли у знаннях чи вміннях учня. Спочатку здається теорія (40 питань), а потім практика — водіння знайомим маршрутом.

Так, у день іспиту вам подадуть авто, на якому ви вчилися водити. Ви можете скласти цей тест із групою або індивідуально.

За законом України, так, ви вже можете отримувати категорію водіння «В». Однак доступ до іспитів ТСЦ та права ви отримаєте лише після повноліття. Найбільш вигідно розпочинати навчання за пару місяців до 18-річчя.

Як школа, яка відповідає за якість навчання водіїв Києва, ми рекомендуємо відвідати всі заняття. Ми можемо зрозуміти прогул пари лекцій, але за систематичних пропусків має місце відрахування учня.

Автошкола (Академмістечко, Київ) дозволяє учням та викладачам домовлятися про зустрічі індивідуально. Час підбирається так, щоб було комфортно вам та вашому інструктору.

Після вивчення курсу теорії ми направимо вас до Територіального Сервісного Центру для складання іспиту. Потім ви можете приступити до керування автівкою.

Теорію можна складати кожні шість днів, й протягом усього курсу навчання в «Агаті».

З практикою трохи суворіше — у вас будуть три спроби. Якщо їх забракло, необхідно знову пройти курс навчання в автошколі. Потім ми зможемо надіслати учня на повторне тестування.

Автошкола на Академмістечку — це філія школи «Агат», яка вже понад 20 років успішно навчає водіїв столиці. Тут ви отримаєте всі навички, які будуть необхідні для впевненості за кермом в міських потоках, на розв’язках, трасах, автобанах чи бездоріжжі. Зможете навчитися технікам навігації та контраварійного керування авто.

Курси водіння на Академмістечку дозволять отримати права, що принесе абсолютно нові враження від подорожей. З’явиться можливість замінити водія. Ви станете набагато мобільнішим й незалежнішим. Крім того, це великий плюс для іміджу та резюме.

Чим цікава автошкола (Академмістечко, Київ) «Агат»?

Важливо, щоб всі наші клієнти отримували максимум користі від навчання, тому у більшості великих районів столиці в нас є окрема автошкола. Київ, Академмістечко – відмінна локація для практики водіння, особливо для мешканців Святошина. Автошкола в Академмістечку покаже вам знайомі вулиці з боку водія, й навчить їздити найпотрібнішими для вас маршрутами.

Автошкола (Академмістечко) набирає виключно професійних інструкторів: для нас важливий ваш спокій, безпека та комфорт на дорозі. Крім того, ми вітаємо дружнє та відкрите спілкування під час занять, а також зберігаємо контакт, навіть якщо учень вже закінчив курси водіння. Академмістечко-«Агат» завжди відкритий для вас, якщо:

  • Потрібна консультація та допомога у виборі нової автівки;
  • З’явилися питання щодо ремонту автомобіля;
  • Потрібен професійний юрист для захисту у разі ДТП;
  • Ви хочете отримати додаткові заняття та відпрацювати складні елементи керування з нашими профі.
  • Що викладає «Агат» – київська автошкола (Академмістечко)?

Перші півтора місяця курси водіння (Академмістечко) мають на увазі уроки теорії: вивчення ПДР та устрою автомобіля, а також розбір основних особливостей керування. Якщо учень успішно засвоює курс, йому дозволяється керувати автомобілем за допомогою викладача.

Автошкола на Академмістечку надає учням інструкторів, які допомагають відпрацьовувати всі необхідні елементи керування на практиці, до отримання конкретних результатів. Якщо відчуваєте, що практики недостатньо, будь-якої миті можете замовити додаткові уроки.

Після закінчення курсу відбудеться внутрішній іспит, який проведе автошкола. Академмістечко – це чудовий район для перевірки навичок водіння у міському середовищі. Тому під час випробування ми зможемо легко відзначити рівень вашої підготовки до тестування в Територіальному СЦ.

Як записатися в автошколу (Київ, Академмістечко)?

Запишіться до «Агату», не виходячи з цього сайту: замовте зворотний дзвінок, натиснувши відповідний віджет на екрані. Під час розмови ми зможемо уточнити всі ваші питання; дати та розмір курсу, вартість, способи оплати, а також необхідний для першого заняття пакет документів.

Записатися
Онлайн
курси

У режимі #карантин з'явилося багато вільного часу, пропонуємо провести його з користю. Ми підготували для Вас новий формат навчання: відеоуроки із супроводом наших викладачів.

Під час навчання теоретичного курсу на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді в чаті з викладачем. Для закріплення знань після кожної теми необхідно здати залік.

Пройшовши онлайн курс, Вам не доведеться витрачати свій час на заняття в класі.

Записатися

Будь ласка,
оберіть мову інтерфейсу

Ви зможете змінити налаштування в будь-який час

click fraud detection