Автошкола Новобіличі

Борщагівка
Булгакова 12

Оболонь
Вишгородська 12

Новобіличі
Наумова 35Б

Академмістечко
Ак. Єфремова 21А

Теремки
Кільцева дорога 3А

Нивки
Данила Щербаківського 68

Нивки
Івана Виговського 1

Борщагівка

Булгакова 12

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: вулиця Булгакова 12, Борщагівка. Всередині ЗОШ №317, 102 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Оболонь

Вишгородська 12

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група, Ранкова група. Філія розташована за адресою: вулиця Вишгородська, 12, Оболонський р-н. Всередині колишнього Інституту Туризму, 201 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Новобіличі

Наумова 35Б

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: вулиця Наумова 35Б, Новобіличі. Всередині ЗОШ №230, 117 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Академмістечко

Єфремова 21А

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: вулиця Ак. Єфремова 21А, Академмістечко. Всередині ЗОШ №304, 337 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Теремки

Кільцева дорога 3А

Види груп: Вихідного дня, Група Вечірня, Група Ранкова. Філія розташована за адресою: вулиця Кільцева дорога 3А, Теремки. Розташований всередині Академії праці, соц.відносин та туризму, 115 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Інтернаціональна площа, Нивки

Данила Щербаківського 68

Види груп: Вихідного дня, Група Вечірня, Група Ранкова. Філія розташована за адресою: вулиця Данила Щербаківського, 68, Шевченківський р-н.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Нивки

Івана Виговського 1

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: улица Івана Виговського 1 , Шевченківський р-н.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

22+

Роки досвіду

12 000+

Успішно обучених
випускників

7

Філій на правому
березі Києва

автопарк та інструктори

Ще автомобілі

mitsubishi lancer x

Юрій Володимирович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Toyota Camry Hybrid

Вадим Олегович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Валентин Валерійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Андрій Михайлович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Skoda Octavia

Костянтин Георгійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Jetta

Олександр Михайлович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Mitsubishi Lancer X

Денис Валерійович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Fox

Дмитро Іванович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Venue

Анна Олександрівна

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

оптимальний курс

Вартість курсу: 18 300 грн.

Підходить тим, хто має навички в керуванні автомобілем або посвідчення водія. Курс включає повний теоретичний курс + 20 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 19 зустрічей на АКПП. + внутрішній іспит

Розширений курс

Вартість курсу: 23 600 грн.

Рекомендовано новачкам, які не мають навичок керування автомобілем. Курс включає повний теоретичний курс + 30 зустрічей з водіння на МКПП або 29 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Максимальний курс

Вартість курсу: 27 999 грн.

Рекомендовано для тих, хто хоче отримати максимум навичок для безаварійної їзди по місту та успішного складання іспитів в ТСЦ. Курс включає повний теоретичний курс + 40 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 38 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Не прогав шанс
отримати годину занять
у подарунок!

Дізнатися деталі

Наші переваги

Чому варто вибрати автошколу “Агат”

Все необхідне в кожному пакеті

Замовляючи будь-який з курсів, ви оплачуєте всі уроки теорії та практики, необхідні навчальні посібники та паливо.

Розстрочка без відсотків

Щоб учням було простіше розподілити фінансові навантаження, ми готові піти на зустріч та оформити оплату курсу частинами.

Різноманітні знання та вміння

Навчаючись в «Агаті», ви зможете розвинути навички захисного водіння, навчитеся різним типам паркування та поведінці у разі ДТП. Ви дійсно відчуєте свій автомобіль: зможете впевнено пересуватися як у жвавих міських умовах, так і на автобанах чи бездоріжжі.

Відкритість та контактність

Наші двері залишаться відчиненими, навіть коли ви закінчите навчання. Команда автошколи «Агат» завжди готова допомогти порадами, надати додаткові уроки керування автомобілем або допомогти з проблемами у разі ДТП.

Високий рівень обслуговування

Ми не просто так називаємо «Агат» найкращою автошколою Києва! Тут працюють виключно дипломовані спеціалісти з великим професійним досвідом, тому ми впевнені в кожному нашому занятті.

Все залежить від підготовки. Якщо ви не сідали за кермо, рекомендуємо відразу вибрати програму «Преміум», щоб отримати максимум практики. Для тих, хто має уявлення про водіння, ми підготували «Розширений» курс. Якщо ви впевнені у собі, і хочете просто освіжити знання перед отриманням прав, вам підійде «Оптимальний» варіант.

Якщо занять, передбачених курсом, дійсно не вистачає, не засмучуйтеся. За бажанням, ви будь-якої миті зможете доповнити свій розклад додатковими зустрічами з інструктором.

Якщо учень проходить теоретичний модуль (або пройшов не більше п’яти практичних занять), ми зможемо піти на зустріч та змінити пакет навчання у контракті.

Якщо ви з відповідальністю підійдете до навчання та успішно засвоюватиме матеріал, зможете подати на права приблизно через 3 місяці після старту курсу.

Цей нюанс не відіграє ролі: обсяг палива вже включений у вартість курсу. Автошкола (Новобіличі) не виписує додаткових рахунків під час навчання.

Так звичайно. Для цього натисніть на віджет зв’язку, який ви бачите на екрані, залиште контактні дані та чекайте на дзвінок менеджера.

Автошкола (Новобіличі) вимагає від студентів невеликий пакет документів:

 • Копію паспорта;
 • Дані про реєстрацію;
 • Медичну довідку водія;
 • Три фотографії “на паспорт”: 3.5х4.5 см

Так, але ми проводимо лише практичні випробування. Таким чином ви, з правом на помилку, можете перевірити свої вміння, а також підтягнути нюанси, в яких не дуже міцні. По-друге, це ефективне тренування перед керуванням у Територіальному Сервісному Центрі.

Не турбуйтеся, такої проблеми просто не може бути. Учень завжди складає іспит на авто, яким він користувався на практичних заняттях.

Якщо йдеться про категорію «В», навчання доступне з 16 років. Але є одне «але»: іспити до ТСЦ та подання документів на права доступні з 18 років. Тому ми рекомендуємо записуватись «Агат» за пару місяців до повноліття.

Прогул лекції або двох не відіграє суттєвої ролі, але якщо епізод матиме систематичний характер, нам доведеться піти на виключення студента. Проте автошкола (Новобіличі) може запропонувати компроміс у вигляді онлайн-лекцій з індивідуальним викладачем – так ви зможете відвідувати теорію, не виходячи з дому.

Ви формуватимете розклад індивідуально, разом із персональним інструктором. Для нас головне, щоб час занять зручно вписувався у графік і студента, і викладача.

Ні. Ми допускаємо учнів до практики після проходження теоретичного модуля, а також успішних теоретичних іспитів у Територіальному Сервісному Центрі.

Так, але з деякими нюансами:

 • Теорію можна складати кожні 6 днів, й необмежену кількість разів;
 • Практику здають 1 раз, але з правом на 3 помилки. Якщо їх не вистачить, потрібно пройти повторний практичний курс в автошколі.

Автошкола в Новобіличах «Агат» — це професійна школа водіння, яка працює у столиці понад двадцять років. На сьогодні ми випустили близько 12 тисяч студентів, й не зупиняємось на досягнутому. Тепер у вас теж є можливість опанувати всі знання та вміння для впевненого пересування містом й міжміськими шосе; подорожей чи роботи на авто.

Чому автошкола (Новобіличі) – це найкращий вибір?

Як ми зауважили раніше, ми займаємося навчанням не один десяток років. За цей час ми проаналізували безліч професійних нюансів та зробили школу «Агат» максимально зручною та сучасною. Разом з нами ви отримаєте можливості:

Швидко та зручно добиратися до занять

Наші курси відвідують десятки учнів, які мешкають у різних куточках столиці. Тому для різних районів міста в нас відкрито окрему автошколу. Новобіличі – це гарна локація, щоб попрацювати над ключовими навичками водіння, особливо якщо ви мешкаєте у Святошинському районі Києва.

Проходити теорію у форматі онлайн-лекцій

Нові реалії змусили всіх переглянути режими роботи та навчання, тож «Агат» — не виняток. Якщо заняття з дому будуть зручніше, автошкола (Новобіличі) зможе проводити їх онлайн.

Відчувати повну безпеку на практиці

 • Автошкола (Новобіличі) гарантує персональний підхід до кожного студента. Якщо ви засвоюєте інформацію повільніше, ми підлаштуємося під цей темп й даватимемо нові знання виключно після засвоєння попередніх тем.
 • Тут ніколи не поспішають із практикою. Ви сядете за кермо лише з повною впевненістю у теоретичних знаннях.
 • З вами займатиметься дипломований водій із професійними навичками інструктажу.
 • Кожен автомобіль, доступний для навчання, оснащений додатковими «педалями інструктора» — так вчитель зможе вмить підмінити учня-водія, якщо той розгубиться на дорозі.

Отримувати допомогу від команди «Агат» після випуску

Автошкола (Новобіличі) підтримує контакти з випускниками, й завжди рада допомогти порадою щодо купівлі, продажу чи ремонту авто. Тут можна замовити додаткову практику, щоб підвищити кваліфікацію водія або, наприклад, відпрацювати складні, але цікаві маневри. Окрім цього, у штаті працює надійний юрист, який буде готовий відстояти ваше слово у разі ДТП.

Записатися в автошколу (Новобіличі) можна не виходячи із цієї сторінки!

Ми будемо щасливі бачити вас серед наших студентів – новий курс стартує зовсім скоро! Щоб записатися до нас:

 • Натисніть на «Кнопку зв’язку», яку бачите на екрані;
 • Дочекайтесь дзвінка менеджера — це займе одну-дві хвилини.

Після цього ви зможете отримати відповіді на всі поставлені питання, забронювати місце в групі, вибрати відповідний курс, режим навчання, спосіб оплати та дату старту занять.

Записатися
Онлайн
курси

У режимі #карантин з'явилося багато вільного часу, пропонуємо провести його з користю. Ми підготували для Вас новий формат навчання: відеоуроки із супроводом наших викладачів.

Під час навчання теоретичного курсу на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді в чаті з викладачем. Для закріплення знань після кожної теми необхідно здати залік.

Пройшовши онлайн курс, Вам не доведеться витрачати свій час на заняття в класі.

Записатися

Будь ласка,
оберіть мову інтерфейсу

Ви зможете змінити налаштування в будь-який час