Автошкола Виноградар

Борщагівка
Булгакова 12

Оболонь
Вишгородська 12

Новобіличі
Наумова 35Б

Академмістечко
Ак. Єфремова 21А

Теремки
Кільцева дорога 3А

Нивки
Данила Щербаківського 68

Нивки
Івана Виговського 1

Борщагівка

Булгакова 12

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: вулиця Булгакова 12, Борщагівка. Всередині ЗОШ №317, 102 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Оболонь

Вишгородська 12

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група, Ранкова група. Філія розташована за адресою: вулиця Вишгородська, 12, Оболонський р-н. Всередині колишнього Інституту Туризму, 201 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Новобіличі

Наумова 35Б

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: вулиця Наумова 35Б, Новобіличі. Всередині ЗОШ №230, 117 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Академмістечко

Єфремова 21А

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: вулиця Ак. Єфремова 21А, Академмістечко. Всередині ЗОШ №304, 337 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Теремки

Кільцева дорога 3А

Види груп: Вихідного дня, Група Вечірня, Група Ранкова. Філія розташована за адресою: вулиця Кільцева дорога 3А, Теремки. Розташований всередині Академії праці, соц.відносин та туризму, 115 аудиторія.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Інтернаціональна площа, Нивки

Данила Щербаківського 68

Види груп: Вихідного дня, Група Вечірня, Група Ранкова. Філія розташована за адресою: вулиця Данила Щербаківського, 68, Шевченківський р-н.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

Нивки

Івана Виговського 1

Види груп: Вихідного дня, Вечірня група. Філія розташована за адресою: улица Івана Виговського 1 , Шевченківський р-н.

Набір у всі групи ведеться на постійній основі.

22+

Роки досвіду

12 000+

Успішно обучених
випускників

7

Філій на правому
березі Києва

автопарк та інструктори

Ще автомобілі

mitsubishi lancer x

Юрій Володимирович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Toyota Camry Hybrid

Вадим Олегович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Валентин Валерійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Андрій Михайлович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Skoda Octavia

Костянтин Георгійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Jetta

Олександр Михайлович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Mitsubishi Lancer X

Денис Валерійович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Fox

Дмитро Іванович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Venue

Анна Олександрівна

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

оптимальний курс

Вартість курсу: 18 300 грн.

Підходить тим, хто має навички в керуванні автомобілем або посвідчення водія. Курс включає повний теоретичний курс + 20 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 19 зустрічей на АКПП. + внутрішній іспит

Розширений курс

Вартість курсу: 23 600 грн.

Рекомендовано новачкам, які не мають навичок керування автомобілем. Курс включає повний теоретичний курс + 30 зустрічей з водіння на МКПП або 29 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Максимальний курс

Вартість курсу: 27 999 грн.

Рекомендовано для тих, хто хоче отримати максимум навичок для безаварійної їзди по місту та успішного складання іспитів в ТСЦ. Курс включає повний теоретичний курс + 40 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 38 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Не прогав шанс
отримати годину занять
у подарунок!

Дізнатися деталі

Наші переваги

Чому варто вибрати автошколу “Агат”

Відсутність прихованих платежів в процесі навчання

У вартість курсів включено все необхідне для отримання сертифіката про проходження автошколи, в т.ч. бензин та навчальні посібники.

Безвідсоткова розстрочка

Ми готові піти на зустріч та розбити оплату на кілька частин, якщо це зручніше для вас.

Повний комплекс знань

Глибоке вивчення ПДР та влаштування автомобіля, розбір поширених спірних ситуацій на дорозі, здобуття навичок першої мед. допомоги, контраварійного водіння, різноманітних типів паркування та багато іншого.

Допомога та захист

Після закінчення курсів ми зберігаємо контакти з більшістю випускників. Допомагаємо професійними порадами, підвищуємо кваліфікацію та надаємо юриста для захисту ваших інтересів у разі ДТП.

Персональний підхід

Навчитися водіння може кожен, й ваш успіх сильно залежить від якості викладання. Тому саме в Агаті ви відчуєте, що таке комфорт та індивідуальний підхід до кожного учня.

Тільки кількістю практики: 20, 29-30 чи 39-40 зустрічей з інструктором відповідно. Орієнтуйтесь на рівень своїх умінь та знань. Якщо важко визначитися, скористайтеся контактними віджетами – менеджер допоможе з оптимальним вибором.

Автошкола на Виноградарі дозволяє учням узгоджувати такі питання з персональним інструктором та менеджерами «Агат».

Для цього зверніться до адміністрації в «Агаті». Зміна курсу можлива, якщо ви пройшли не більше п’яти занять з інструктором.

Ви сядете за кермо навчальної автівки після успішного складання теоретичного іспиту в СЦ: навчання розпочнеться з автодрому. Коли основні навички буде засвоєно, зможете виїжджати на вулиці Києва з інструктором, а після отримання прав — самостійно. В середньому навчання займає близько трьох місяців.

Це можна зробити онлайн — зв’яжіться з менеджером через контактний віджет на екрані. Усі бюрократичні питання ми зможемо вирішити під час першого заняття в автошколі на Виноградарі.

Для учнів це не має значення: ціна будь-якого з курсів є актуальною, і включає вартість палива на весь період навчання.

«Виноградар», як і всі філії «Агат», вимагає стандартний пакет документів: копії паспорта та ІПН, мед. довідку водія та три фото 3.5х4.5 см (формат «на паспорт»)

 • Зовнішні іспити – це перевірка знання теорії в середині навчання та фінальне складання практики, які проводить Територіальний Сервісний Центр. Від підсумків залежить, чи отримаєте ви права або відправитесь на повторне навчання в автошколу.
 • Внутрішній іспит – це практичні випробування, які проводить автошкола на Виноградарі перед керуванням ТСЦ.
>

Автошкола (Виноградар) подбає про те, щоб ваш навчальний автомобіль був вчасно поданий до Територіального Сервісного Центру.

Здавати водіння в ТСЦ і подавати на права можна лише з 18-ти. Однак зауважимо, що навчання на категорію “В” доступне з 16 років. Щоб отримати водійські права якомога раніше, рекомендуємо записатися в «Агат» за кілька місяців до повноліття.

Це виключено, хоча ми можемо зрозуміти пропуск пари лекцій з поважних причин. Окрім цього, ми рекомендуємо вибрати онлайн-навчання, якщо вам складно добиратися на лекції в нашому залі.

Сьогодні всі люди живуть у різному темпі, тому ми пропонуємо денні/вечірні групи, онлайн-лекції, заняття у вихідні тощо. Плюс, ви складатимете персональний розклад практики зі своїм інструктором.

Ні, це виключено. Учні можуть сісти за кермо та спробувати авто на автодромі лише після успішних теоретичних іспитів у Територіальному СЦ.

Якщо провалити теорію, ви зможете підтягнути знання та перескласти іспит через тиждень. Якщо провалити практику (у вас буде право на три помилки), то для повторної екзаменації буде потрібне додаткове навчання в автошколі.

Автошкола на Виноградарі — це філія «Агат», сучасної Київської водійської школи, яка займається навчанням вже понад двадцять років. Тут працюють виключно професійні викладачі, а також висококваліфіковані інструктори, які відточать ваші навички на практиці. Рік у рік випускники «Агат» показують блискучий рівень підготовки у Територіальних СЦ Києва, що викликає щиру гордість за нашу школу.

Чим вирізняється наша автошкола?

Виноградар – це чудова місцевість для водіння: великий житловий масив із розвиненою інфраструктурою, де проживає та працює понад 50 тис. киян. Щоб учням було зручніше добиратися до «Агату», ми відкриваємо окрему філію, завдяки якій мешканці Подолу зможуть практикуватися на знайомих і, що важливіше, потрібних для них маршрутах.

Займаючись з нами, учням не потрібно хвилюватися про «приховані платежі»

Ви платите лише 1 раз, за паливо та навчальні посібники включно. Окрім цього, Автошкола на Виноградарі завжди йде назустріч. Ми за дружнє та відкрите спілкування; зверніться до нас, якщо:

 • Бажаєте отримати безкоштовне заняття, щоб познайомитись з нашою командою;
 • Вам необхідне оформлення розстрочки на оплату курсу, щоб пом’якшити фінансові навантаження;
 • Бажаєте пройти теорію у форматі онлайн-лекцій;
 • Потрібні додаткові заняття з інструктором або просто підвищення кваліфікації;
 • З’явились будь-які питання щодо «Агата» та навчання у наших групах.

Автошкола (Виноградар) «Агат» — це не просто робота, а улюблена справа

Ми не припинимо роботу і робитимемо все можливе для просування культури водіння та підготовки надійних водіїв в Україні. Ми впевнені у кожному занятті програми та завжди допомагаємо нашим випускникам:

 • Раді дати слушні поради щодо вибору, діагностики, купівлі або продажу авто;
 • Допомагаємо адаптуватися до нової автівки та коробки передач;
 • Зможемо допомогти зі страхуванням авто;
 • Надаємо перевіреного адвоката зі штату для захисту ваших інтересів у разі спірних ситуацій на дорозі.

Автошкола (Виноградар): онлайн-набір до груп відкрито!

Старт нового курсу вже зовсім скоро, тому ми будемо дуже раді зворотному зв’язку. Скористайтеся віджетами на екрані або зверніться до нас через вкладку «Контакти». Зараз можна уточнити всі питання, підібрати оптимальний курс та дату старту. А оформлення документів й контракту зробимо на першому занятті в «Агаті».

Записатися
Онлайн
курси

У режимі #карантин з'явилося багато вільного часу, пропонуємо провести його з користю. Ми підготували для Вас новий формат навчання: відеоуроки із супроводом наших викладачів.

Під час навчання теоретичного курсу на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді в чаті з викладачем. Для закріплення знань після кожної теми необхідно здати залік.

Пройшовши онлайн курс, Вам не доведеться витрачати свій час на заняття в класі.

Записатися

Будь ласка,
оберіть мову інтерфейсу

Ви зможете змінити налаштування в будь-який час