Мото курси
Категорії “А, А1”

Реалізуйте свою мрію
Навчіться керувати мотоциклом,
мопедом чи моторолером
всього за один місяць

Онлайн курс

Вивчайте правила дорожнього
руху в будь-якому зручному
для вас місці

ДЕТАЛЬНІШЕ

Команда
ПРОФЕСІОНАЛІВ
У СВОЇЙ СТИХІЇ

Індивідуальний підхід до кожного студента –
інструктори школи “Агат” навчать навіть
самих невпевнених

НАЙВИГІДНІШІ
АКЦІЇ

При повній оплаті курсу –
+1 година водіння в подарунок

Дізнатися деталі

ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ
ІНСТРУКТОРСЬКОГО
МАЙСТЕРНОСТІ

Наші інструктори багаторазові
переможці змагань з інструкторської
майстерності серед автошкіл Києва

Ми на
телебаченні

Ми прагнемо популяризувати
вивчення правил дорожнього
руху серед населення

ДЕТАЛЬНІШЕ

Борщагівка
Булгакова 12

Оболонь
Вишгородська 12

Новобіличі
Наумова 35Б

Академмістечко
Ак. Єфремова 21А

Теремки
Кільцева дорога 3А

Нивки
Д. Щербаківського 68

Нивки
Івана Виговського 1

Вечірня група
Старт 12 жовтня

Вечірня група
Старт 26 жовтня

Вихідного дня
Старт 22 жовтня

Ранкова група
Старт 24 жовтня

Вечірня група
Старт 10 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 24 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Ранкова група
Старт 10 жовтня

Вечірня група
Старт 31 жовтня

Вихідного дня
Старт 29 жовтня

Ранкова група
Старт 4 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вечірня група
Старт 8 листопада

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 22 листопада

Вихідного дня
Старт 26 листопада

22+

Роки досвіду

12 000+

Успішно обучених
випускників

6

Філій на правому
березі Києва

автопарк та інструктори

Ще автомобілі

mitsubishi lancer x

Юрій Володимирович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Toyota Camry Hybrid

Вадим Олегович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Валентин Валерійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Андрій Михайлович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Skoda Octavia

Костянтин Георгійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Jetta

Олександр Михайлович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Mitsubishi Lancer X

Денис Валерійович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Fox

Дмитро Іванович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Citroen C4

Анна Олександрівна

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

оптимальний курс

Вартість курсу: 18 300 грн.

Підходить тим, хто має навички в керуванні автомобілем або посвідчення водія. Курс включає повний теоретичний курс + 20 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 19 зустрічей на АКПП. + внутрішній іспит

Розширений курс

Вартість курсу: 23 600 грн.

Рекомендовано новачкам, які не мають навичок керування автомобілем. Курс включає повний теоретичний курс + 30 зустрічей з водіння на МКПП або 29 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Максимальний курс

Вартість курсу: 27 999 грн.

Рекомендовано для тих, хто хоче отримати максимум навичок для безаварійної їзди по місту та успішного складання іспитів в ТСЦ. Курс включає повний теоретичний курс + 40 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 38 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Не прогав шанс
отримати годину занять
у подарунок!

Дізнатися деталі

Наші переваги

Чому варто вибрати автошколу “Агат”

Без доплат за паливо та навчальні посібники

Оплата теоретичного та практичного навчання, навчальних матеріалів, палива; робота з документами, а також подача авто на заняття та іспити входять у вартість кожного пакета навчання.

Раціональне планування витрат

Вам доступний одноразовий внесок на початку теоретичного модуля, або розстрочка та поділ оплати на кілька комфортних платежів. Можна не відкладати навчання!

Глибоке занурення у тему

В рамках курсу ви глибоко вивчите ПДР та навчитеся надавати медичну допомогу. Набудете навичок контраварійного водіння. Відчуєте габарити авто, зможете швидко оцінювати динамічні процеси під час водіння та багато іншого.

Супровід випускників

Ми підтримуємо зв’язок зі студентами протягом років: надаємо допомогу у питаннях, пов’язаних з авто; забезпечуємо підвищення професійних навичок та надаємо штатного юриста для консультацій та захисту у разі ДТП.

Відкритий діалог та дружня атмосфера

В «Агаті» цінують легку та позитивну атмосферу спілкування, а також забезпечують персональний підхід до кожного учня та колеги.

Зв’яжіться з менеджером «Агат» або особистим інструктором, і ми надамо додаткові години водіння у зручний для вас час. Якщо ви ще не записалися до автошколи, замовте зворотний дзвінок, щоб забронювати місце у групі вихідного дня.

«Оптимальний» пакет включає 20 зустрічей з персональним інструктором. Він підходить тим, хто вже вчився водити та хоче професійно відточити навички. «Розширений курс» на 29-30 занять підійде для більшості новачків. «Максимальний» включає 38-40 уроків водіння для тих, хто завжди прагне отримати максимум навичок та знань. Всі ці заняття можна провести в будь-який зручний для вас день тижня.

Ви можете змінити тип курсу, якщо ви на етапі проходження теорії чи тільки почали займатися практикою. Якщо ви відвідали понад п’ять зустрічей з інструктором, пакет змінити не можна.

Майже все залежить від вашої завантаженості, тобто швидкості проходження всієї програми, а також ваших успіхів у ТСЦ. Як мінімум, автошкола вихідного дня — це 5-тижневий курс теорії (+іспит у ТСЦ), потім 5-тижневий курс практичний курс (+практичні іспити в «Агаті» та ТСЦ).

Оплачуючи будь-який курс в автошколі «Агат», ви покриваєте витрати на заняття теорією та практикою, навчальні посібники та паливо. Жодних доплат у період навчання не потрібно.

Для запису до групи вихідного дня скористайтеся контактними віджетами на екрані. Менеджер «Агат» допоможе вибрати відповідний курс, уточнить дату початку занять та відповість на усі супутні запитання.

  • Копія ІПН та паспорта, в т.ч. місця реєстрації;
  • Медична довідка водія;
  • Матові фотографії, як «на паспорт» 3,5×4,5 см.

Так, ви проходитимете попередній іспит з практики в автошколі «Агат». Якщо він пройде успішно, ми направимо вас на фінальні практичні випробування в ТСЦ.

Це Теорія в середині навчання — успішне складання цього іспиту допустить вас до водіння з персональним інструктором. По закінченню курсу на вас чекає фінальний іспит з Практики, успіх на якому гарантує вам отримання посвідчення водія.

В автошколі «Агат» відкрито навчання на категорію “В” з 16 років. Проте іспити у ТСЦ та подача документів на права доступні після досягнення повноліття. Ми рекомендуємо записуватись до групи вихідного дня за +-3 місяці до 18-річчя.

Одноразово, і тільки як виняток. Якщо вам складно відвідувати лекції у місті, ми можемо записати вас на онлайн-навчання. Зверніться до менеджера, щоб дізнатися деталі.

Коли ви познайомитеся з персональним інструктором, ви можете складати графік разом. Так він буде максимально зручним і для учня, і викладача.

Щоб почати практикуватися за кермом, вам необхідно пройти теоретичний курс та скласти відповідний іспит у ТСЦ.

Теоретичний іспит можна перескладати щотижня, тобто це не проблема. На практичному випробуванні ви матимете право на 3 помилки. У разі провалу вас направлять на проходження повторного практичного курсу в автошколі.

Автошкола вихідного дня (Київ) «Агат» працює вже понад 20 років і за цей час випустила 12000+ професійних водіїв. Цей успіх пояснюється індивідуальним підходом до навчання, що дозволяє випускникам відчувати впевненість у міських умовах, на високошвидкісних автобанах чи бездоріжжі вже з перших днів самостійного водіння.

Чому автошкола у вихідні «Агат» — це зручно?

Доступність

Ми відкрили кілька філій у різних частинах Києва, і в кожній з них доступні курси водіння у вихідні. Виберете найближчу до вас філію, і ви зможете вже у процесі навчання практикувати актуальні саме для вас маршрути. А для тих, хто не може відвідувати лекції у місті, ми відкрили онлайн-школу — ви зможете повноцінно пройти теорію не виходячи з дому.

Безпека

Автошкола вихідного дня «Агат» (Київ) гарантує безпеку студентів завдяки досвідченим інструкторам, індивідуальному підходу до швидкості навчання кожного учня, потужній теоретичній підготовці перед практикою. Окрім цього, у кожному навчальному автомобілі встановлені «педалі інструктора», тож викладач повністю убезпечить процес підготовки нового водія.

Підтримка

Після закінчення курсів в автошколі на вихідних, Ви зможете звертатися до штатних фахівців «Агат» для отримання рекомендацій щодо вибору авто, діагностики та ремонту машини, а також для консультації та захисту у разі спірних дорожньо-транспортних питань. Також ми завжди готові провести додаткові тренування, щоб підвищити вашу кваліфікацію, як водія.

Записатися
Онлайн
курси

У режимі #карантин з'явилося багато вільного часу, пропонуємо провести його з користю. Ми підготували для Вас новий формат навчання: відеоуроки із супроводом наших викладачів.

Під час навчання теоретичного курсу на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді в чаті з викладачем. Для закріплення знань після кожної теми необхідно здати залік.

Пройшовши онлайн курс, Вам не доведеться витрачати свій час на заняття в класі.

Записатися

Будь ласка,
оберіть мову інтерфейсу

Ви зможете змінити налаштування в будь-який час