Мото курси
Категорії “А, А1”

Реалізуйте свою мрію
Навчіться керувати мотоциклом,
мопедом чи моторолером
всього за один місяць

Онлайн курс

Вивчайте правила дорожнього
руху в будь-якому зручному
для вас місці

ДЕТАЛЬНІШЕ

Команда
ПРОФЕСІОНАЛІВ
У СВОЇЙ СТИХІЇ

Індивідуальний підхід до кожного студента –
інструктори школи “Агат” навчать навіть
самих невпевнених

НАЙВИГІДНІШІ
АКЦІЇ

При повній оплаті курсу –
+1 година водіння в подарунок

Дізнатися деталі

ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ
ІНСТРУКТОРСЬКОГО
МАЙСТЕРНОСТІ

Наші інструктори багаторазові
переможці змагань з інструкторської
майстерності серед автошкіл Києва

Ми на
телебаченні

Ми прагнемо популяризувати
вивчення правил дорожнього
руху серед населення

ДЕТАЛЬНІШЕ

Борщагівка
Булгакова 12

Оболонь
Вишгородська 12

Новобіличі
Наумова 35Б

Академмістечко
Ак. Єфремова 21А

Теремки
Кільцева дорога 3А

Нивки
Д. Щербаківського 68

Нивки
Івана Виговського 1

Вечірня група
Старт 12 жовтня

Вечірня група
Старт 26 жовтня

Вихідного дня
Старт 22 жовтня

Ранкова група
Старт 24 жовтня

Вечірня група
Старт 10 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 24 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Ранкова група
Старт 10 жовтня

Вечірня група
Старт 31 жовтня

Вихідного дня
Старт 29 жовтня

Ранкова група
Старт 4 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вечірня група
Старт 8 листопада

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 22 листопада

Вихідного дня
Старт 26 листопада

22+

Роки досвіду

12 000+

Успішно обучених
випускників

6

Філій на правому
березі Києва

автопарк та інструктори

Ще автомобілі

mitsubishi lancer x

Юрій Володимирович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Toyota Camry Hybrid

Вадим Олегович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Валентин Валерійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Андрій Михайлович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Skoda Octavia

Костянтин Георгійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Jetta

Олександр Михайлович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Mitsubishi Lancer X

Денис Валерійович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Fox

Дмитро Іванович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Citroen C4

Анна Олександрівна

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

оптимальний курс

Вартість курсу: 18 300 грн.

Підходить тим, хто має навички в керуванні автомобілем або посвідчення водія. Курс включає повний теоретичний курс + 20 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 19 зустрічей на АКПП. + внутрішній іспит

Розширений курс

Вартість курсу: 23 600 грн.

Рекомендовано новачкам, які не мають навичок керування автомобілем. Курс включає повний теоретичний курс + 30 зустрічей з водіння на МКПП або 29 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Максимальний курс

Вартість курсу: 27 999 грн.

Рекомендовано для тих, хто хоче отримати максимум навичок для безаварійної їзди по місту та успішного складання іспитів в ТСЦ. Курс включає повний теоретичний курс + 40 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 38 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Не прогав шанс
отримати годину занять
у подарунок!

Дізнатися деталі

Наші переваги

Чому варто вибрати автошколу “Агат”

Жодних прихованих та несподіваних платежів

При замовленні будь-якого курсу «Агат» ви оплачуєте заняття теорією та практикою, необхідні навчальні матеріали та все, що потрібно для успішного проходження курсу та складання іспитів у ТСЦ.

Оплата частинами із заморожуванням вартості курсу

Якщо вам потрібно розподілити фінансове навантаження на кілька місяців, ви можете зробити перший внесок спочатку теоретичного блоку, а решту коштів внести поступово протягом усього терміну навчання в «Агаті».

Широкий спектр знань та навичок

Жіноча автошкола (Київ, «Агат») доведе до автоматизму ваші навички безпечного водіння, навчить різним методам паркування, допоможе впевнено та грамотно діяти у разі ДТП. Ви зможете глибоко зрозуміти автомобіль та відчути впевненість у міських умовах, на автобанах та бездоріжжі.

Супровід випускників

Випускниці «Агат» завжди можуть розраховувати на нашу подальшу підтримку. Поради та рекомендації щодо авто, додаткові заняття з водіння, юридична допомога у разі проблем на дорозі та багато іншого.

Висока якість кожного уроку

Наша програма вдосконалювалася понад 20 років, тож ми гарантуємо високу якість кожного заняття. Наша команда – це виключно перевірені фахівці, які забезпечать приємне спілкування, дружню атмосферу та індивідуальний підхід до кожної клієнтки.

Щоб вибрати слушний курс, визначте рівень вашої підготовки. Наші програми відрізняються кількістю практичних занять перед фінальним іспитом у ТСЦ.

Якщо ви ніколи не сиділи за кермом та не уявляєте, як працює авто, то рекомендуємо вибрати програму «Преміум», яка дасть вам максимум практики. Якщо ви володієте елементарними навичками, можна взяти «Розширений курс». «Оптимальний» варіант розрахований на людей, які вже майже опанували водіння чи дуже швидко вчаться. Відмінний варіант, щоб освіжити знання перед отриманням прав.

Жіноча школа водіння (Київ, «Агат») зможе піти на зустріч, якщо ви проходите теоретичний модуль або відвідали не більше 5 практичних занять із персональним інструктором.

Так звичайно! Навчання жінок водіння продумано до деталей й «Агат» забезпечить повний комфорт для кожної студентки. Наша команда може похвалитися кількома талановитими жінками-інструкторами, які з радістю поділяться з вами багаторічним досвідом, а також глибокими теоретичними та практичними знаннями.

Якщо вам потрібна автошкола з інструктором-жінкою, то «Агат» буде ідеальним вибором. У нашому штаті теорію та практику викладають кілька фахівців-дівчат, які забезпечать повний комфорт студенток під час занять. Окрім цього, наша школа вітає сучасний стиль освіти та індивідуально підходить до кожної учениці. Гарантуємо, ви навчитеся водити незалежно від вашого віку, навичок чи професії.

Ви можете записатись на новий курс прямо зараз: для цього просто замовте зворотний зв’язок за допомогою активних кнопок на екрані. Новий набір вже стартував і ми будемо раді бачити вас серед наших студенток.

Якщо ретельно вивчати теоретичний матеріал та отримати відмінні результати на практичному іспиті, ви зможете подати права через 12-15 тижнів після початку навчання.

Якщо закладених у програмі годин не достатньо, ви завжди можете розширити свій розклад додатковими зустрічами з інструктором за вашим бажанням.

Ви та жінка-інструктор з водіння. Таким чином ви зможете отримати найкомфортніший для обох графік занять.

Поодинокі прогули не стануть проблемою, проте якщо студентка пропускатиме лекції часто, це призведе до її виключення. Ми можемо запропонувати онлайн-лекції з індивідуальним викладачем, щоб ви могли вивчити теоретичний модуль віддалено.

У нас є курси водіння (кат. В), які доступні дівчатам з 16 років. Однак, щоб пройти іспити у ТСЦ та подати документи на права, необхідно досягти 18 років. Тому рекомендуємо записатися в «Агат» за пару місяців до повноліття.

Копію ІПН та паспорта + дані про реєстрацію, медичну довідку водія, а також 3 фотографії «на паспорт» у форматі 3.5х4.5 см.

Так, жіноча автошкола «Агат» в Києві проводить обов’язкові практичні випробування перед тим, як направити студентку на фінальний іспит до ТСЦ.

Вам не потрібно турбуватися про вартість бензину, тому що весь необхідний обсяг палива вже входить у вартість курсу. Автошкола для жінок «Агат» ніколи не виставляє додаткові рахунки під час навчання.

Якщо провалити теорію, ви просто затримаєте для себе старт практичного модуля. Перескладати теоретичний іспит можна 1 раз на тиждень.

Якщо провалити практику (тобто зробити більш ніж три помилки на фінальному іспиті), то вас направлять на повторний практичний курс в автошколу. Після закінчення ви можете спробувати ще раз.

Водіння перестало бути прерогативою чоловіків вже давно й, до речі, дослідження показують, що жінки обережніше водять авто і відрізняються менш агресивною їздою. Просто хочемо сказати, що якщо ви жінка і давно зупиняєте себе у цьому починанні, ви робите це дарма! Автошкола для жінок (Київ) «Агат» понад 20 років проводить індивідуальні уроки водіння для дівчат — вже після першого заняття ви втратите будь-яку невпевненість у своїх можливостях.

Наші програми розроблені таким чином, щоб відповідати будь-якому рівню підготовки нових учениць. За вашим бажанням, вам буде призначена інструктор з водіння-жінка (Київ), яка у приємній дружній атмосфері допоможе легко освоїти всі практичні прийоми, необхідні для грамотного водіння. «Агат» проведе вас через всі можливі труднощі, включаючи вибір авто, іспити та подачу документів на отримання довгоочікуваних прав водія.

Жіноча школа водіння в Києві набирає людей на новий курс!

Ми будемо раді вітати Вас серед наших студенток! Щоб записатися на курси водіння для жінок (Київ), використовуйте «Кнопки зв’язку» на екрані. Через кілька хвилин з вами зв’яжеться менеджер, яка зможе відповісти на всі ваші запитання, а також допоможе забронювати місце в групі, вибрати відповідний для вас курс, режим навчання, спосіб оплати та дату старту занять.

Записатися
Онлайн
курси

У режимі #карантин з'явилося багато вільного часу, пропонуємо провести його з користю. Ми підготували для Вас новий формат навчання: відеоуроки із супроводом наших викладачів.

Під час навчання теоретичного курсу на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді в чаті з викладачем. Для закріплення знань після кожної теми необхідно здати залік.

Пройшовши онлайн курс, Вам не доведеться витрачати свій час на заняття в класі.

Записатися

Будь ласка,
оберіть мову інтерфейсу

Ви зможете змінити налаштування в будь-який час