ClickCease

Мото курси
Категорії “А, А1”

Реалізуйте свою мрію
Навчіться керувати мотоциклом,
мопедом чи моторолером
всього за один місяць

Онлайн курс

Вивчайте правила дорожнього
руху в будь-якому зручному
для вас місці

ДЕТАЛЬНІШЕ

Команда
ПРОФЕСІОНАЛІВ
У СВОЇЙ СТИХІЇ

Індивідуальний підхід до кожного студента –
інструктори школи “Агат” навчать навіть
самих невпевнених

НАЙВИГІДНІШІ
АКЦІЇ

При повній оплаті курсу –
+1 година водіння в подарунок

Дізнатися деталі

ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ
ІНСТРУКТОРСЬКОГО
МАЙСТЕРНОСТІ

Наші інструктори багаторазові
переможці змагань з інструкторської
майстерності серед автошкіл Києва

Ми на
телебаченні

Ми прагнемо популяризувати
вивчення правил дорожнього
руху серед населення

ДЕТАЛЬНІШЕ

Борщагівка
Булгакова 12

Оболонь
Вишгородська 12

Новобіличі
Наумова 35Б

Академмістечко
Ак. Єфремова 21А

Теремки
Кільцева дорога 3А

Нивки
Д. Щербаківського 68

Нивки
Івана Виговського 1

Вечірня група
Старт 12 жовтня

Вечірня група
Старт 26 жовтня

Вихідного дня
Старт 22 жовтня

Ранкова група
Старт 24 жовтня

Вечірня група
Старт 10 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 24 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Ранкова група
Старт 10 жовтня

Вечірня група
Старт 31 жовтня

Вихідного дня
Старт 29 жовтня

Ранкова група
Старт 4 жовтня

Вечірня група
Старт 3 жовтня

Вечірня група
Старт 8 листопада

Вихідного дня
Старт 15 жовтня

Вечірня група
Старт 22 листопада

Вихідного дня
Старт 26 листопада

22+

Роки досвіду

12 000+

Успішно обучених
випускників

6

Філій на правому
березі Києва

автопарк та інструктори

Ще автомобілі

mitsubishi lancer x

Юрій Володимирович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Toyota Camry Hybrid

Вадим Олегович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Валентин Валерійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Hyundai Elantra

Андрій Михайлович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Skoda Octavia

Костянтин Георгійович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Jetta

Олександр Михайлович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Mitsubishi Lancer X

Денис Валерійович

Коробка передач:
Автоматична

Вартість індивідуального заняття:800грн

Volkswagen Fox

Дмитро Іванович

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

Citroen C4

Анна Олександрівна

Коробка передач:
Механічна

Вартість індивідуального заняття:800грн

оптимальний курс

Вартість курсу: 15 000 грн.

Підходить тим, хто має навички в керуванні автомобілем або посвідчення водія. Курс включає повний теоретичний курс + 20 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 19 зустрічей на АКПП. + внутрішній іспит

Розширений курс

Вартість курсу: 18 500 грн.

Рекомендовано новачкам, які не мають навичок керування автомобілем. Курс включає повний теоретичний курс + 30 зустрічей з водіння на МКПП або 29 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Максимальний курс

Вартість курсу: 22 500 грн.

Рекомендовано для тих, хто хоче отримати максимум навичок для безаварійної їзди по місту та успішного складання іспитів в ТСЦ. Курс включає повний теоретичний курс + 40 зустрічей з інструктором з водіння на МКПП або 38 зустрічей на АКПП + внутрішній іспит

Не прогав шанс
отримати годину занять
у подарунок!

Дізнатися деталі

Наші переваги

Чому варто вибрати автошколу “Агат”

Всього одна покупка

Замовляючи будь-який з пакетів навчання на сайті, ви одночасно оплачуєте заняття з викладачем, навчальні посібники та паливо, необхідне для проходження практики.

Розрахунок частками

Ви можете здійснити оплату частинами — це допоможе рівномірно розподілити фінансові навантаження на період навчання в «Агаті».

Широкий спектр знань

Для нас важливо, щоб студенти вчилися не просто керувати авто, а відчувати його; застосовували прийоми контраварійного водіння, впевнено пересувалися жвавими трасами та бездоріжжям; легко паркувалися в незнайомих місцях та знали, як поводитися у разі ДТП.

Надійний контакт

Ми дуже раді, що багато випускників «Агат» залишаються нашими друзями. З нашого боку ми завжди раді надати консультації, уроки або навіть юриста у разі спірних ситуацій на трасі чи ДТП.

Європейський рівень сервісу

«Агат» завжди знаходиться у списку найкращих автошкіл столиці, і це не дивно! Ми наймаємо виключно дипломованих спеціалістів та впевнені в кожному занятті програми.

Спирайтесь на особистий рівень підготовки. Якщо ви колись вчилися водити та маєте початкові знання, можна замовити «Оптимальний» варіант. Якщо водіння — це нова для вас навичка, вибирайте «Розширений» або «Преміум» курс. Пакети відрізняються лише кількістю практичних занять.

Ми не обмежуємо учнів у кількості практичних занять. Якщо зустрічей з інструктором за основним контрактом недостатньо, їх можна замовити в менеджера автошколи. Ми додамо кілька додаткових годин у ваш розклад.

Зверніться з цим питанням до менеджера автошколи. Якщо ви відвідали менш ніж п’ять практичних занять, він схвалить зміну пакета.

Наполегливим та відповідальним учням вистачає близько 3-х місяців, щоб опанувати всі необхідні навички для подорожей на особистому автомобілі.

Ви не купуєте паливо під час практики, тому що його ціна повністю входить у вартість обраного пакета навчання.

Найпростіший спосіб – це замовлення зворотного дзвінка. Залишіть свої контакти й наш менеджер із задоволенням проконсультує вас з будь-яких питань та забронює місце в групі.

Нам знадобиться невеликий пакет документів: копія паспорта з пропискою, копія ІПН, медична довідка водія, а також 3 матові фотографії 3.5х4.5 см

Так. Вони проводяться після закінчення практичних занять, й перед практичним іспитом у Територіальному Сервісному Центрі.

Як на внутрішньому іспиті, так і в ТСЦ ви проходитимете випробування на знайомому автомобілі. Ми подамо модель, яка використовувалася вами під час навчання.

Ми не можемо відмовити у навчанні на категорію «В», якщо вам виповнилося 16 років. Тому автошкола (Голосіївський район) рекомендує подати заявку на вступ за пару місяців до вісімнадцятиріччя.

Ваша відсутність на кількох лекціях з поважних причин — не проблема для продовження навчання у нас. Однак постійні прогули можуть спричинити виключення студента. Якщо у вас немає можливості відвідувати лекції в місті, ми можемо запропонувати заняття онлайн: всі подробиці можна уточнити у менеджера «Агат».

Розклад практичних занять затверджується індивідуально з викладачем: таким чином, зустрічі будуть зручними за часом для обох.

Автошкола (Київ, Голосіївський район) допускає учнів до практики, якщо курс теорії був засвоєний повністю. Це доводиться успішним складанням теоретичних іспитів у Територіальному Сервісному Центрі.

Що стосується теорії — її можна перескладати необмежену кількість разів, з перервою у 6 календарних днів. На практичному іспиті ви маєте право на 3 помилки. Якщо їх вичерпати, то для перескладання буде потрібен повторний практичний курс в автошколі.

Автошкола в Голосіївському районі — це філія київської школи водіїв «Агат», яка за 20 років роботи випустила понад 12 тисяч студентів. І ми будемо раді бачити вас у цих рядах. Завдяки прогресивному підходу до навчання, наші курси в найкоротші терміни навчать вас всім необхідним навичкам водія. Це подарує повну впевненість як у жвавих міських районах, так і на швидкісних автомагістралях чи бездоріжжі.

Переваги автошколи «Агат» (Київ, Голосіївський район)

Зручне розташування

Ми навчаємо водіння безліч киян, тому в різних куточках столиці для вас працює окрема автошкола. Голосіївський район – відмінна локація для практики, особливо для мешканців цієї частини міста. Разом з нами ви зможете побачити знайомі вулиці з нового ракурсу, а також вивчити актуальні саме для вас маршрути.

Онлайн-лекції

Ми розуміємо, що у нових реаліях не завжди зручно їздити на заняття, тож автошкола «Агат» розробила новий формат навчання. Ви можете пройти теоретичний курс у форматі відеоуроків з повною підтримкою персонального викладача.

Безпека

Для нас безпека учнів та співробітників – це першорядний фактор, саме тому наша автошкола гарантує:

  • Індивідуальний підхід викладачів. Ми враховуємо різну швидкість навчання учнів, тож не даємо нових тем, поки залишаються питання щодо попередніх;
  • Практика розпочнеться лише після того, як ви повністю засвоїте теоретичну частину знань;
  • Вас навчатиме професійний інструктор з великим практичним досвідом;
  • Автошкола (Голосіївський район) має парк спеціальних авто із додатковими педалями для інструктора. За допомогою цих важелів викладач повністю контролюватиме ситуацію на дорозі.

Допомога випускникам

Автошкола (Київ, Голосіївський район) залишає свої двері відчиненими, навіть коли учні закінчують курси та починають самостійне водіння. Тут працює цілий штат фахівців, які допоможуть вам підібрати нове авто, вирішити спірні моменти на трасі, дадуть поради щодо ремонту, а також проведуть додаткові заняття з теорії чи практики.

Запишіться в «Агат» за пару кліків

Щоб зв’язатися з менеджером автошколи у Голосіївському районі, натисніть на віджет «Кнопка зв’язку» та залиште свої контакти — ми передзвонимо протягом хвилини. Під час дзвінка можна уточнити всі питання, забронювати місце у групі, підібрати оптимальний курс, спосіб оплати та дату початку навчання.

Записатися
Онлайн
курси

У режимі #карантин з'явилося багато вільного часу, пропонуємо провести його з користю. Ми підготували для Вас новий формат навчання: відеоуроки із супроводом наших викладачів.

Під час навчання теоретичного курсу на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді в чаті з викладачем. Для закріплення знань після кожної теми необхідно здати залік.

Пройшовши онлайн курс, Вам не доведеться витрачати свій час на заняття в класі.

Записатися

Будь ласка,
оберіть мову інтерфейсу

Ви зможете змінити налаштування в будь-який час

click fraud detection